نرم افزار جامع فولاد مبتنی بر بارکد


1397/04/08

نرم افزار جامع فولاد مبتنی بر بارکد

نرم افزار جامع فولاد مبتنی بر بارکد

پلاک زنی و ردیابی در صنعت فولاد چگونه است؟

نرم افزار مبتنی بر بارکد جهت کنترل ورود و خروج کالاها از انبار محصول مورد استفاده قرار میگیرد همچنین از سوی دیگر این نرم افزار جهت کنترل و ردیابی و رهگیری در خط تولید استفاده می شود.

این نرم افزار قابلیت صدور گواهینامه کنترل کیفبت را دارا می باشد که بر طبق استاندارد صادر شده در آزمایشگاه نسبت به هر پلاک و خواص مربوط به آن قابل رویت و چاپ می باشد.

 

قابلیتهای نرم افزار انبار : 

نرم افزار جامع مدیریت انبار ها و کنترل ورود خروج کالا و مدیریت هوشمند آزمایشگاه فولاد با پیشرفت سیستم ها و کنترل و سیستماتیک کردن فرآیند ها ما در صنعت فولاد برآن شدیم که سیستم مکانیزه مبتنی بر بارکد طراحی کنیم که قابلیت کنترل انبار ها را داشته باشد و بطور ضمنی و کیفی ورود و خروج کالا را به انبار ها و خود کارخانه کنترل نماید.

این نرم افزار که بصورت سفارشی برای شرکت فولاد یزد طراحی شده است دارای ویژگی ها بسیار منحصر بفرد می باشد که با برنامه همکاران سیستم لینک شده است و در خطوط (   میلگرد،   تیرآهن،  مفتول، فولاد  )    بکار گرفته شده است.

قابلیت زیر سیستم آزمایشگاه و کنترل کیفیت :

این نرم افزار از نقطه ورود آزمایشگاه فولاد شروع می شود و بسته به نوع محصول خواص و ویژگی مربوط به آن تعریف می گردد و بعد از گزارش واحد کنترل کیفیت از کوره این مشخصات برای آن خط تولید ثبت گردیده و بنا به درخواست واحد تولید برای آن خط پلاک صادر می گردد.

و بسایری از زیر سیستم های سفارشی که به بسته به نوع صنعت و محصول تهیه شده است.

اطلاعات بیشتر از پلاک ها و گواهینامه و ….

1pelakrebar-barsteel-tag-original

images-3clip-1-bar-steel-originalimages-1

scan

 

 

اسامی شرکت هایی که سیستم جامع فولاد مبتنی بر بارکد عملیاتی شده است

شرکت فولاد یزد

 جهت مشاوره ، دمو و  راهکار های بروز سیستمی تماس بگیرید.

بهترین راه حل ها در صنایع فولادی و آلیاژی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای تحول کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید؟

توضیحات بیشتر