کاربرد برچسب‌های RFID در مقیاس‌های بزرگ در عرصه‌های ساخت‌وساز در خاورمیانه (پالایشگاه نفت)


1397/02/24

کاربرد برچسب‌های RFID در مقیاس‌های بزرگ در عرصه‌های ساخت‌وساز در خاورمیانه (پالایشگاه نفت)بیشترین نفت در خاورمیانه تولید می‌شود. پالایشگاه‌های نفتی بیشتر و بیشتر در آنجا ساخته می شوند. و ساخت این پالایشگاهها معادل یک جرثقیل لوژستیکی است. در عرصه یک ساختمان بزرگ با اندازه چندین متر مربع اجزای مختلف و مواد باید به طور کامل پردازش ‌شوند، در زمان مناسب تحویل داده شده و ذخیره سازی ‌گردند به طوری که آنها را با استفاده از یک روند خودکار می‌توان یافت و اختصاص داد. این چالش ها را می توان با استفاده از تراشه های RFID به نحو کارآمد به دست آورد، اگر و فقط اگر آنها به حامل داده‌های مقاوم در برابر آب متصل شوند. و این جایی است که شرکت ما وارد عمل شده و شما را راهنمایی میکند.
 
خبرهای مزایای برچسب‌های GRAPHIPLAST® RFID تمام راه را به خاور میانه سفر کرده است. مقاومت شدید آنها در برابر آب و هوا به این معنی است که می توانند از آب و هوا، باد و اشعه UV جلوگیری کنند. شناسایی مقاومت آنها در برابر آبهای فراوان قابلیت اعتماد را تضمین می کند. میزان چسبندگی حتی در سطوح زنگ زده و کثیف، چسبندگی قوی دارند و نرخ خواندن تراشه های RFID بسیار بالاست. به همین دلیل آن تعجب آور نیست که این حامل داده‌های قوی در حال حاضر برای شناسایی لوله ها - به طور جداگانه یا به عنوان بسته نرم افزاری - در هنگام ساخت پالایشگاه های نفت استفاده می‌شود.
 
تکنولوژی RFID امکان اتوماسیون و بهینه‌سازی فرآیندها را در سایت‌های ساخت‌و‌ساز بزرگ فراهم می‌کند و آنها را کارآمدتر می کند. این شامل دروازه‌های ثابت برای خواندن اتوماتیک تراشه‌های RFID بین بخشهای ساخت‌وساز خصوصی است. تصدیق الکترونیکی تضمین می‌کند که مواد در بخش‌های مناسب قرار می گیرند. و تدارکات موقت ذخیره‌سازی نیز از حامل‌های الکترونیکی سود می برد. اجزاء در زمان مناسب در جای مناسب قرار می گیرند و نمی‌توانند گم شوند. این تضمین می کند که برنامه رعایت شده است.


لذا مزایای استفاده از تکنولوژی RFID
در سایت های بزرگ ساخت‌وساز، عبارت است از: بهینه سازی روند اجرا، قابلیت اطمینان، صرفه جویی در زمان، برنامه‌ریزی دقیق. و همه اینها به کاهش هزینه‌ها منجر می‌شود، زیرا مانع از بین رفتن مواد شده و زمان مصرفی برای رسیدگی دستی را حذف می‌کند.


برای اطلاعات بیشتر با سایان ارقام تماس بگیرید.

برای تحول کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید؟

توضیحات بیشتر