راهکارهای مکانیزه انبارگردانی با استفاده از بارکد


1397/02/21

راهکارهای مکانیزه انبارگردانی با استفاده از بارکد

شرکت سایان ارقام، یک راه‌حل جامع اموال گردانی با استفاده از بارکد برای افزایش بهره‌وری انبار و دقت شمارش موجودی ارائه می‌دهد. راه اندازی یک سیستم بارکد می تواند به طرز چشمگیری دقت موجودی شما را افزایش دهد. داشتن بارکد در آیتم‌هایتان (محصولاتتان) باعث می شود، آنها فورا قابل خواندن با یک اسکنر بارکد سیار باشد. آن امکان‌پذیر می‌سازد تا کامپیوترتان همه لیفتینگ سنگین را برای شما انجام دهد. در حالی که رایانه ها عالی نیستند، آنها می‌توانند نمایشی دقیق تر از هر انسان دیگری باشند.
استفاده از بارکد ها به شما امکان می دهد که موجودی خود را سریعتر از هر روش دستی دیگر پردازش کنید. در نظر بگیرید که طول اغلب کدهای محصول جهانی (UPC ها) 12 کاراکتر یا بیشتر هستند. شما می‌توانید این شماره‌ها را در نرم افزار ابری خود تایپ کنید، یا شما می‌توانید یک اسکنر را با یک دکمه فعال کنید تا اسکنر شماره را بخواند.
سیستم طراحی شده است تا یک راه حل کلید در دست بشود و بدون یک تیم مشاوران یکپارچه و گران نصب می شود. تنظیمات سیستم و اجرای آن سریع و ساده است.
توانایی‌های مدیریت موجودی بارکد


سایان ارقام از اسکنرهای بارکدخوان در ارتباط با برچسب های بارکد مکان و محصولات برای مدیریت موجودیتان استفاده می‌کند. محصولات توسط سایان ارقام در فهرست موجودی ایجاد شده و شمار محصولات با مکان‌های فیزیکی در انبار شما مرتبط است. با استفاده از اسکنرهای سیار، آن ساده‌تر از اسکن بارکد برای انجام عملیات موجودی استاندارد است.
با بکارگیری اسکنر بارکد و بارکدها، تمامی فرآیندها را با حذف اقدامات دستی که برای انجام آن وظایف مورد نیاز است، میسر می‌سازد. شمارش تعداد موجودی انبار بسیار آسان‌تر و دقیق‌تر است، بنابراین مجبور نیستید از قلم و کاغذ برای انجام آنها استفاده کنید. با این وجود، بارکد یک آیتم به‌منظور بررسی مقدار فعلی آن و به روز رسانی آن، ساده‌تر و دقیق‌تر است.
شما همچنین می توانید به سرعت محصولات و آیتمهایتان را با اسکن کردن یک بارکد در طول فرایند جمع‌آوری، حمل کنید. هنگامی که آیتمی را دریافت می کنید، می توانید آنها را در برابر سفارش خرید در فایل بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که شماره درست را دریافت کرده‌اید. اگر نه و یا اگر برخی از آیتم‌های دریافت شده آسیب دیده باشند یا نوع درست محصول مناسب شما را سفارش ندهند، می‌توانید روند مصالحه را آغاز کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما دریافت کرده‌اید از چیزی که شما  در سفارش خرید،  سفارش داده‌اید.
 
وقتی که یک مشتری ناراضی یک ارسال نادرست را دریافت می کند، چقدر زمان و چه هزینه‌ای به شما می‌دهد؟ علاوه بر این، زمان و هزینه مورد نیاز جهت اصلاح سفارش، با این وجود،احتمال کمتری وجود دارد که مشتریان ناراضی آیتم دیگری را از شما خریداری کنند.
راه حل مدیریت موجودی بارکد سیار یک لایه اضافی از کنترل کیفیت را با هشدار دادن اعضای تیم انبار اضافه می‌کند، در زمانی که یک مورد نادرست اسکنر شده است. عملیات جمع‌آوری دسته‌ای پیشرفته سایان ارقام، (1) جمع آوری اقلام و یا (2) انتخاب (برداشت) و بسته‌بندی، باعث بهبود کارایی و کاهش اشتباهات جمع‌اوری می شود.
داده ها به طور معمول از اسکنر بارکد بی سیم به فهرست موجودی سایان ارقام از طریق WiFi ارسال می‌شوند. اگر انبار WiFi نداشته باشد یا WiFi کم رنگ باشد، داده ها نیز می‌توانند با اتصال به اسکنر و همگام سازی از طریق کابل USB انتقال داده شوند.
 


مزیت فهرست موجودی با سایان ارقام

اگر کسب و کار شما موجودی برای مدیریت داشته باشد، یک سیستم مدیریت موجودی بارکد می‌تواند به شما کمک کند تا کارایی خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. علاوه بر این، همچنین می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های کسب و کار شما به مقدار زیادی در زمان و هزینه صرفه‌جویی کند. یک سیستم موجودی بارکد معمولی شامل سخت افزارهایی مانند چاپگرهای بارکد و اسکنرها و نرم افزارهایی است که بر روی رایانه ها و دستگاه های سیار هستند که به اسکن بارکد و دیگر عملیات ها اجازه می دهند.
هنگامی که پیاده‌سازی به درستی انجام شود، راه حل مدیریت موجودی بارکد سیار می‌تواند به طور قابل توجهی فرآیندهای موجودی شما را بهبود بخشد و در عین حال دقت شمارش موجودی بهبود خواهد یافت. هنگامی که پیاده‌سازی به درستی انجام نشود ، اضافه کردن اسکنر بارکد سیار به راه حل مدیریت موجودی شما بدون تلاش برای دستیابی به بازده پیش بینی شده در سرمایه گذاری، یک تلاش گران قیمت و طولانی خواهد بود.
در این صورت، سیستم آنطور که باید کار نمی‌کند، سیستم اغلب نادیده گرفته می شود و در کنار راه می‌افتد. بدتر اینکه شرکت ها اغلب نارسایی های سیستم بارکد را در اوایل مشارکت یاد می گیرند اما در یک قرارداد خدمات درازمدت قفل می شوند. هنگام انتخاب یک راه حل مدیریت موجودی بارکد سیار، برای اطمینان بیشتر چندین فروشنده را ارزیابی کنید تا بهترین راه حل را پیدا کنید تا نیازهای شرکت را برآورده کند.

 

شرکت ما

دیگر کمپانی‌ها

هزینه

شامل یک طرح استاندارد است

اغلب هزینه اضافی دارند

زمان

معمولا برحسب ساعتها/روزها

معمولا برحسب روزها/هفته‌ها

پیاده‌سازی

توسط کارمندان

مشاوران یکپارچه
چاپ برچسب بارکد
علاوه بر اسکن بارکد ، سایان ارقام همچنین می تواند برچسب بارکد را چاپ کند. در هر شرکت برچسب‌های بارکد کمی متفاوت است، بنابراین ما سیستم را طوری تنظیم و طراحی کرده‌ایم تا بسیاری از گزینه‌های چاپ بارکد را ارائه دهیم.
صرف نظر از آنچه که اطلاعات - کد های UPC، شناسه محصول، شماره سریال، ID و یا ترکیبی از آن - در کنوانسیون نامگذاری استفاده می شود، ما نیز از آن حمایت می‌کنیم.
ایجاد یک طبقه بندی مناسب بارکد می‌تواند کمی روی حیله و تزویر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید.

سخت افزار بارکد
راه حل بارکد به عنوان یک روش انعطاف پذیر و همه کاره ممکن طراحی شده است. نرم افزار ما با هر اسکنر مبتنی بر ویندوز کار می کند. ما می‌خواهیم شما حداکثر انعطاف پذیری را برای پیدا کردن بهترین سخت افزار داشته باشید که به بهترین وجه مناسب برای برنامه شما باشد. اگر به کمک نیاز دارید، لطفا تماس بگیرید تا نیازهای سخت افزاری اسکنر با مدل ها و فروشندگان موردنظر توصیه شود.
برای تحول کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید؟

توضیحات بیشتر