نرم افزار سفارشی تبادل اطلاعات از PLC و انتقال آن به سیستم ودریافت گزارشات


1400/07/07

نرم افزار سفارشی تبادل اطلاعات از PLC و انتقال آن به سیستم ودریافت گزارشات

پی ای سی چیست ؟

پی‌ال‌سی (Programmable Logic Controller)  کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر

یک رایانه دیجیتال صنعتی است که برای استفاده در کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته شده‌است و در فرایندهای صنعتی مانند کنترل فرایندهای تولید، کنترل خطوط مونتاژ، کنترل دستگاه‌های رباتیک یا هر فرایندی که نیاز به کنترل دقیق و قابل اطمینان و عیب‌یابی ساده داشته باشد از آن استفاده می‌شود.

PLCها مبتنی بر میکروپروسسور هستند و با داشتن اجزایی مانند زمان سنج ، شمارنده و ثبات انتقالی ، کنترل فرآیندهای پیچیده را آسان می سازند . اجزای PLC ها گوناگون می باشد ورودی ، حافظه، پردازش، خروجی برخی از مهم ترین اجزای پی ال سی می باشد.


شرکت سایان ارقام تونایی ارتباط با انواع کنترلر ها و PLC ها را جهت جمع آوری اطلاعات را دارا می باشد. و خروجی حاصل از این اطلاعات را در بانک اطلاعاتی ذخیره کرده و تهیه گزارش های مدیریتی و تصمیم گیری را دارا می باشد.

این تجربیات در انواع شرکت های نساجی ، رنگرزی ، بافندگی ، خودرو سازی بصورت تحت شبکه (سوکت پروگرمینگ) یا کلاینت بیس انجام گردیده است.

این نرم افزار ها معمولا بصورت خاص طراحی گرده اند و امکان لینک با سایر نرم افزار های تولیدی را دارند و همچنین امکان صدور خط فرمان به دستگاه های PLC  را دارا می باشند.

نرم افزار نمونه گیری (شرکت دسترنج رضا بافت)

 طراحی سفارشی نرم افزار

نمونه اجرا شده و خروجی حاصل از جمع آوری اطلاعات بصورت نموداری در نرم افزار با ارتباط PLC بصورت مستقیم که نتایج حاصل از جمع آوری اطلاعات بصورت گزارش جامع و قابل ارائه از سیستم استخراج می گردد و در اختیار مدیران قرار میگیرد.

برای تحول کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید؟

توضیحات بیشتر